Şerit Led Çeşitleri

  • |

Şerit Led Çeşitleri

Aydınlatma ve süsleme amacıyla kullanılabilen şerit led çeşitleri sitemizde sizlere sunulmaktadır. Sitemizde birbirinden farklı birçok model bulunmaktadır. sizler de bunlar arasından bir tercih gerçekleştirerek en ideal olanına sahip olabilirsiniz. En ideal olanı sizlerin yapacağı işe göre değişiklik gösterecektir. Bu kapsamda iç veya dış mekanda kullanılacağı gibi hususlar büyük önem taşımaktadır.

İç ve Dış Mekan Ledleri

Dış mekanda kullanılan şerit ledler doğa şartlarına daha uyumlu olmak zorundadırlar. Ayrıca iç mekana göre dış mekanı aydınlatmak daha zor olacağı için güç açısından da aralarında fark olması normaldir.

Bunun yanı sıra şeritlerde yer alan çip sayısına göre de ayrım yapılmaktadır. Bu kapsamda 3 veya 8 çipli şerit ledler sitemizde sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Böylelikle sizler de dilediğinizi seçerek kararınızı verebilirsiniz.

7/24 Hizmet

Sitemizde yer alan ürünler hakkında karar kılamadıysanız bu durumda bizleri arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Zira deneyimli personellerimiz sizlerin ihtiyacınıza en uygun ürünleri belirleyerek sizlere teklif edeceklerdir.

Garantili Hizmet

Uygun şerit led fiyatları yanı sıra bir de garantili hizmet veren firmamız bu sayede gönülleriş kazanmaya devam etmektedir. Eğer sizler de özel gün ve gecelerde bu şerit ledlerden kullanmak istiyorsanız bizleri arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek ücretsiz kargo fırsatıyla da ürünlerimize kavuşabilmeniz mümkün olacaktır. O halde daha fazla oyalanmadan sizleri de aramızda görmek isteriz.