Sensörlü Led Projektör

  • |

Sensörlü Led Projektör

Dış mekan aydınlatmalarında en çok tercih edilen projektör aydınlatma modelleri, oldukça kullanışlı modellerdir. Bu projektörler kendi içinde ikiye ayrılabilir. Sürekli olarak kesintisiz aydınlatma sağlayan projektörlerin aynı sıra sensörle çalışan modeller de mevcuttur. Park ve bahçe gibi yerlerde güvenlik amacıyla kesintisiz çalışan projektörler tercih edilir. Ancak bina, otel, fabrika, depo gibi alanlarda ise sensörlü ürünler tercih edilmektedir. Genelleme yapmak gerekirse sensörlü projektör daha çok iç mekânlarda, diğer projektörler ise dış mekânlarda kullanılır.

Sensörlü Projektör

Sensörlü led projektör sürekli olarak çalışmak yerine hareket halinde çalışan aydınlatmalardır. Sensör yardımıyla hareketin algılanması halinde projektör açılır ve aydınlatır. Bu projektörlerde mavi, yeşil, sarı, beyaz ya da gün ışığı gibi renk seçenekleri mevcuttur. Ortama göre seçim yapabilirsiniz.

Karadoğan led aydınlatma firmamız uzun yıllardır sizin için tüm aydınlatma modellerini ve gerekli aksesuarları sunmaktadır. İhtiyacınız olan sensörlü ya da sensörsüz projektörü sitemizden bulabilirsiniz. Dilediğiniz renk seçeneği ve aydınlatma kapasitesini seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan led aydınlatmalar uygun fiyatlara sizin olacaktır.