RGB Şerit LED (İç Mekân ve Dış Mekân)

RGB şerit LED aydınlatma ürünleri 16 farklı renk seçeneği ile kullanıcının istediği anda istediği renkte kullanıma uygundur. RGB şerit LED’lerin hem aynı üründe 16 farklı renk seçeneği sunması hem de montajının kolay olması çok önemli bir artıdır. RGB şerit LED’lerin arkasında bulunan bant kaplamasının koruyucusunun çıkartılmasıyla aydınlatma ürünü hazır montaja hazır hale gelmektedir. Kullanıcının isteğine göre istenilen şekilde yapıştırılan RGB şerit LED’ler, bu işlemin ardından LED trafosuna bağlanılır. RGB şerit LED’in uzunluğuna uygun bir LED trafosu seçilerek montaj işlemi tamamlanır. LED trafosu sayesinde, şehir şebekesinden gelen gerilim ve akım RGB şerit LED’e uygun olacak şekilde düşürülür. Bu sayede, RGB şerit LED aydınlatma ürününüz zarar görmeden kullanıma hazır hale gelir.

RGB Şerit LED İç Mekân Aydınlatma Ürünleri

İç mekânlarda, kapalı alanlarda kullanıcının isteği anda 16 farklı renk seçeneğinden istediği rengi kullanmasına imkân sunmaktadır.

RGB Şerit LED Dış Mekân Aydınlatma Ürünleri

Dış mekânlarda kullanım için hazırlanmış olan RGB şerit LED’ler, kumandası yardımıyla kullanıcının isteğine göre istediği anda istenilen renkte kullanıma uygundur. Kullanıcının isteğine göre şekillenen bu dekoratif RGB şerit LED’ler, iç mekânlarda ve dış mekânlarda oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. 16 farklı aydınlatma ürününden ziyade tek bir üründe tüm renkleri elde edebilmek büyük bir artıdır.

Sıralama:

 
Bu site iMağaza Eticaret Sitesi altyapısını kullanmaktadır.