Led Trafosu Nasıl Bağlanır

  • |

Led Trafosu Nasıl Bağlanır

Şerit led ve led trafosu edindikten sonra sıradaki işlem led trafosunu bağlamak ve çalıştırmaktır. Ancak bu kısım biraz teknik bilgi ve beceri istemektedir. Şerit led aldığınız zaman bağlamakta zorlanmayasınız diye firmamız tarafından genellikle bağlantı için yapılabilecek tüm işlemler yapılır. Size ise birkaç küçük dokunuş bırakılır. Mesela kesilen ledlerin ucu lehimlenir. Bu işlem hem lehim makinesi ister, hem de bilmeyenler için tehlikelidir. Sizin yapmanız gereken trafo ile ledler arasındaki bağlantı kurmaktır.

Seçtiğiniz led aydınlatmalar ve tabi ki buna uygun olan trafo her müşteride farklılık gösterecektir. Ürünler her ne kadar birbirinden farklı olsa da bağlama kuralları genel olarak aynıdır. 

Led Trafosu Bağlama

Sitemizden led trafosu satın aldıktan sonra bağlama hususunda bilgiye ihtiyacınız varsa yardımcı olunacaktır. Led trafosu nasıl bağlanır onuşunda teknik personelimiz size yönlendirmeler yapacaktır. Bu sayede kendi başınıza olsanız da gözetim altında bu işlemi başarıyla ve güvenle yapabilirsiniz. Karadoğan led aydınlatma olarak yalnızca ürün satmıyoruz, satış sonrası ihtiyacınız olan desteği de sağlıyoruz.