Led Projektör Çeşitleri Nelerdir?

  • |

Led Projektör Çeşitleri Nelerdir?

Karadoğan Led firması olarak sizlere yazımızda led projektör çeşitleri nelerdir sorusunun cevabını vereceğiz. Küçük elektrik devrelerinden büyük projektörlere kadar birçok aydınlatma sisteminin içerisinde led ışıklar kullanılmaktadır. Ancak biz sizlere projektörler hakkında bilgi vereceğiz.

3 Ana Kategori

Led projektörleri genel olarak 3 kategoride değerlendirebiliriz. Bunlar arasında en popüler ve sık kullanılanı COB led projektörler olup bunların bir de slim kasa çeşitleri bulunmaktadır. Üçüncü olarak ise power led projektör çeşitlerini saymak mümkündür.

Kullanım Alanları

Bu projektörler genel olarak dış mekanların aydınlatılmasında kullanılmaktadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu ürünler dışarıda kullanılacakları için doğam şartlarına uyumlu bir şekilde üretilmektedirler. Yani rüzgar, güneş, yağmur gibi etkenler projektörlerin çalışmasını etkilemeyecektir. Projektörler yine verimli bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Garantili Ürünler

Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz projektör ürünlerinde garanti bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir üretim hatası ile karşılaşmanız durumunda cihazı göndererek sizler de seçimlik haklarınızı kullanabilirsiniz.

Projektör Fiyatları

Karadoğan firması olarak sizlere en uygun led projektör fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda modeline göre değişiklik gösteren projektörlerde sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Ancak genel olarak aralık belirleyecek olursak 20 TL’den başlayan fiyatlar 135 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca ürünlerimizi ücretsiz kargo özelliği ile sizlere ulaştırdığımızı da özellikle belirtmek isteriz. Bu sayede alışverişiniz çok daha kazançlı bir hal alacaktır.