100 Watt Projektör Fiyatları

  • |

100 Watt Projektör Fiyatları

Dış mekan aydınlatmalarında olmazsa olmaz olan projektör çeşitleri ile şık bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Projektörler kullanım alanlarındaki farklılıklar düşünülerek çeşitli boyut ve farklı güçlerde üretilirler. Aradığınız projektör modelini Karadoğan led aydınlatma firmamızın sitesinden kolayca bulabilirsiniz.

Projektörün modeli ne olursa olsun dış mekan aydınlatmalarına uygun ürünlerdir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen ve sık sık bakım gerektirmeyen bu ürünleri uzun yıllar kullanmak mümkündür.

1000 Watt Projektör

100 watt projektör en gelişmiş modeller arasında yer alıyor. Oldukça iyi ve güçlü bir aydınlatma kapasitesine sahiptir. Uzun menzil aydınlatma gücü sayesinde uzak denilen noktaları bile başarı ile aydınlatır. Özellikle askeri alanlar ile denizcilik sektöründe çok tercihe dilen ürünlerdir. 80 bin saatlik çalışma kapasitesine sahiptir. Modüllerde arıza yaşansa dahi projektör devre dışı kalmaz ve diğer modüller çalışmaya devam eder. Bu sayede arıza hlind edahi kesintisiz aydınlatma sağlar.

1000 watt projektör fiyatları projektörün kapasitesi nedeniyle biraz daha pahalıdır. Ancak fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir üründür.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Daha fazlası için led projektör kategorisine bakınız.